leczenie

Operacyjne leczenie żylaków

Operacyjne leczenie żylaków

(...) Operacja na żylaki to zabieg, który jest czasem najlepszym, a nawet jedynym rozwiązaniem problemów żylnych. Jego celem jest zlikwidowanie nadciśnienia żylnego, to znaczy podstawowego czynnika powodującego rozwój choroby. Kiedy zmienione żyły nie mogą już pełnić prawidłowo swojej funkcji, czego powodem jest niewydolność zastawek w obrębie (...)

Logopeda dla dorosłych

Logopeda dla dorosłych

(...) te związane z mową. U różnych ludzi mają one różne przejawy, poziom głębokości i wpływ na jakość porozumiewania się z otoczeniem. Z tymi wszystkimi, mniejszymi i większymi problemami, może pomóc logopeda, który po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, przydzieli mu odpowiednią terapię, która usprawni jego mowę. Teraz może nasunąć (...)

Dlaczego warto zdecydować się na mediacje?

Dlaczego warto zdecydować się na mediacje?

(...) Dzień ślubu i narodzin dzieci są najczęściej wymieniane jako najszczęśliwsze dni w życiu. Te wspaniałe okazje, związane z rodziną, każdemu człowiekowi zapadają w pamięć i zostają w niej do końca życia. Jest jednak dzień, która bywa równie kosztowny i związany z rodziną, a może być przy tym najgorszym dniem w życiu. Dzień rozwodu. Statystyki są zatrważające. Połowa małżeństw w Polsce prędzej czy później

Walka z rakiem prostaty

Walka z rakiem prostaty

(...) my sami możemy zachorować. Jeśli rak prostaty rozwija się u krewnego pierwszego stopnia, to u pozostałych męskich członków rodziny, ryzyko zachorowania jest dwa razy większe. Bardzo ważne jest szybkie zdiagnozowanie choroby i jej przeciwdziałanie. Objawy raka prostaty są różne: częste (...)

Piękny uśmiech - to zapewni dobry dentysta!

Piękny uśmiech - to zapewni dobry dentysta!

(...) Podczas dbania o swoje zdrowie, niezmiernie ważne jest zachowanie zdrowych i pięknych zębów, które są naszą wizytówką. Aby zachować ich dobry wygląd, niezmiernie ważne są wizyty kontrolne u dentysty, który co pół roku podsumowuje ich stan i leczy drobne ubytki. Czasem niezbędne jest wcześniejsze (...)

Wczasy odchudzające i turnusy rehabilitacyjne

Wczasy odchudzające i turnusy rehabilitacyjne

(...) dietą. W rezultacie będziesz czuł się zrelaksowany i odprężony oraz stracisz zbędne kilogramy! Po powrocie z takich wakacji niewątpliwie będziesz odczuwał wewnętrzną przemianę, gdyż twoje samopoczucie ulegnie znacznej poprawie. Twoja (...)