Specjalistyczna Prywatna Praktyka Stomatologiczna Prof. dr hab. Marek Ziętek

ul. Kniaziewicza 2/4
Wrocław 50-454
tel. 071 342 74 22
tel. 0601 72 60 35

http://www.stomatologia-zietek.pl


Podczas dbania o swoje zdrowie, niezmiernie ważne jest zachowanie zdrowych i pięknych zębów, które są naszą wizytówką.

Aby zachować ich dobry wygląd, niezmiernie ważne są wizyty kontrolne u dentysty, który co pół roku podsumowuje ich stan i leczy drobne ubytki. Czasem niezbędne jest wcześniejsze zrobienie zdjęcia rentgenowskiego, ponieważ wówczas będzie widać ich wewnętrzny stan, a tym samym łatwiejsze określenie potrzeby leczenia.


Ponadto bardzo ważne jest dbanie o ich stan w domu, podczas czyszczenia po posiłkach, używania nitki dentystycznej i wszelkich form wybielania, dla zachowania na długo ładnego uśmiechu. Zęby to część naszego zdrowia, o którą warto dbać, dlatego gdy ci na niej zależy to odwiedź sprawdzonego dentystę we Wrocławiu, ponieważ miasto to posiada wyspecjalizowaną kadrę lekarzy w tej dziedzinie, i jest w stanie wyleczyć każdą przypadłość, nawet gdy wydaje nam się, że ząb już jest do usunięcia. Od zawsze wiadomo, że nie każdy dentysta jest sobie równy, dlatego warto wybrać takiego, który zajmie się nami w sposób profesjonalny i bezbolesny, ponieważ stan wiedzy i techniki dentystycznej, jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. Zadbaj o piękne zęby, a także o dobry ich stan u swoich bliskich, ponieważ idealny i zdrowy uśmiech, podnosi komfort zawierania nowych znajomości i utrzymania dobrych relacji.

W dzisiejszych czasach paradontoza to choroba która atakuje podstępnie, dlatego należy jej zapobiegać, stosując odpowiednie pasty do zębów i delikatne środki czyszczące, które nie uszkodzą naszych dziąseł i szkliwa. Ponadto niezmiernie ważny jest odpowiedni dobór szczoteczki czyszczącej, do własnych zębów i szkliwa, a najlepiej gdy doradzona jest, w sposób indywidualny przez naszego dentystę.
Odwiedź więc już dzisiaj dobrego wrocławskiego stomatologa

Okiem reportera

uroda

lekarstwa

leczenie

stomatolog

paradontoza

wrocław