uroda

Psycholog pilnie poszukiwany

Psycholog pilnie poszukiwany

(...) co wcześniej. I w kółko powielając te same błędy, narzekając na nieskuteczną terapię. Człowiek musi sam chcieć coś zmienić. Lekarz psychiatra w Łodzi może mu pomóc i to bardzo. Jednak lwią część pracy na drodze ku lepszej zmianie musi wykonać pacjent. Zatem jeżeli ktoś od pewnego czasu nie radzi sobie z (...)

Walka z rakiem prostaty

Walka z rakiem prostaty

(...) stadium choroby podaje się np. kabazitaxel. Innym lekiem podawanym w trakcie leczenia jest abirateron, który hamuje wydzielanie testosteronu. Hormon ten pobudza rozwój raka prostaty. Kolejną przykrą dolegliwością jest nadreaktywny pęcherz. Dotyczyć może kobiet i mężczyzn. Jak rozpoznać (...)

Badania organizmu i krwi

Badania organizmu i krwi

(...) określić badanie krwi na pasożyty. Często wykonywane u dzieci, które łatwo przejmują takie stworzenia od kolegów lub podczas zabaw w osiedlowej piaskownicy, niechronionej przed różnymi zwierzętami, które traktują ją jak prywatną kuwetę. Jeśli zaś szukamy informacji o możliwych w przyszłości do wystąpienia chorobach, warto wykonać (...)

Piękny uśmiech - to zapewni dobry dentysta!

Piękny uśmiech - to zapewni dobry dentysta!

(...) także o dobry ich stan u swoich bliskich, ponieważ idealny i zdrowy uśmiech, podnosi komfort zawierania nowych znajomości i utrzymania dobrych relacji. W dzisiejszych czasach paradontoza to choroba która atakuje podstępnie, dlatego należy jej zapobiegać, stosując odpowiednie pasty do zębów i delikatne (...)