zdrowie

Operacyjne leczenie żylaków

Operacyjne leczenie żylaków

(...) tygodni przez rozpoczęciem leczenia. Należy wspomnieć, iż wiek nie jest przeszkodą ani przeciwwskazaniem. Lekarze stosują przeróżne techniki operacyjne, a zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym lub też podpajęczynówkowym. Zdarza się, że najlepszym rozwiązaniem jest znieczulenie miejscowe, które polega na zablokowaniu nerwu udowego. (...)

Logopeda dla dorosłych

Logopeda dla dorosłych

(...) Logopeda to specjalista, który nie powinien być kojarzony wyłącznie z pomocy dzieciom. Często bowiem zdarza się tak, że nawet osoby dorosłe posiadają wady wymowy - np. nie wyleczone w dzieciństwie. Niektórym zupełnie one nie przeszkadzają, a inni chcą się ich pozbyć. Bardzo często zdarza się także, że problemy z komunikacją oraz (...)

Psycholog pilnie poszukiwany

Psycholog pilnie poszukiwany

(...) Choć psychologia to stosunkowo młoda gałąź medycyny, już zdążyła ugruntować swoją pozycję w życiu społecznym. Nie brakuje osób przekonanych, że tylko dobry psycholog w Łodzi jest w stanie im pomóc. Nie chcą radzić sobie samodzielnie, wolą skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Takie podejście do (...)

Dlaczego warto zdecydować się na mediacje?

Dlaczego warto zdecydować się na mediacje?

(...) Dzień ślubu i narodzin dzieci są najczęściej wymieniane jako najszczęśliwsze dni w życiu. Te wspaniałe okazje, związane z rodziną, każdemu człowiekowi zapadają w pamięć i zostają w niej do końca życia. Jest jednak dzień, która bywa równie kosztowny i związany z rodziną, a może być przy tym najgorszym dniem w życiu. Dzień rozwodu. Statystyki są zatrważające. Połowa małżeństw w Polsce prędzej czy później

Walka z rakiem prostaty

Walka z rakiem prostaty

(...) Problemy takie jak rak prostaty są dość powszechne. Można na tą chorobę zapaść w różnym wieku, jednak po siedemdziesiątce choruje najwięcej mężczyzn. Przyczyn może być wiele, jedną z nich jest dziedziczność choroby. Jeśli bliski krewny chorował na tą przypadłość, to również (...)

Badania organizmu i krwi

Badania organizmu i krwi

(...) W życiu każdego człowieka przychodzi w pewnym momencie taki czas, gdy organizm odmawia posłuszeństwa i wysyła niepokojące objawy, dając znać, że coś z nim jest nie tak, jak być powinno. Tu wielu ludziom uruchamia się lampka alarmowa i udają się do lekarza w celu sprawdzenia swoich podejrzeń. W większości przypadków jakaś choroba (...)

Wczasy odchudzające i turnusy rehabilitacyjne

Wczasy odchudzające i turnusy rehabilitacyjne

(...) Jeśli chciałbyś zrzucić kilka zbędnych kilogramów i poczuć się zdecydowanie lepiej, zapoznaj się z ofertą wczasów odchudzających. Takie wczasy są świetnym sposobem na wypoczynek połączony z aktywnością fizyczną i odpowiednią (...)